Personal Access Restriction (3.0.6) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Action
is: Aðgerð

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Node
is: Nóða

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: All types
is: Allar gerðir

en: About
is: Um
