Personal Access Restriction (3.0.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Action
ca: Acció

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: All types
ca: Tots els tipus

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
