Personal Access Restriction (3.0.7) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Action
pt: Ação

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Roles
pt: Papéis

en: Filter
pt: Filtrar

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: All types
pt: Todos os tipos

en: About
pt: Sobre

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: User roles
pt: Papéis de usuário

en: No results
pt: Nenhum resultado

en: Page not found (404)
pt: Página não encontrada (404)

en: Access allowed
pt: Acesso permitido

en: Entity ID
pt: ID da entidade
