Personal Access Restriction (3.0.7) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Action
uk: Дія

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: User ID
uk: ID користувача

en: Node
uk: Матеріал

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: All roles
uk: Всі ролі

en: Filter options
uk: Параметри фільтра

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: All types
uk: Всі типи

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: No results
uk: Не знайдено

en: User IDs
uk: Ідентифікатори користувачів

en: Access allowed
uk: Доступ дозволено

en: Entity ID
uk: ID сутності
