Personal Access Restriction (3.0.8) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Node
az: Material

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Roles
az: Rollar

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User roles
az: İstifadəçi rolları
