Personal Access Restriction (3.0.8) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
