Personal Access Restriction (3.0.8) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje
