Personal Access Restriction (3.0.8) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Action
oc: Accion

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: All types
oc: Totes los tipes

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
