Personal Access Restriction (3.0.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Action
ps: چار

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Filter
ps: چاڼ

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: About
ps: په اړه

en: User roles
ps: د غړي دندې
