Personal Access Restriction (3.0.8) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Action
te: చర్య

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: About
te: గురించి
