Personal Access Restriction (3.0.9) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Action
ja: アクション

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Node
ja: ノード

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Roles
ja: 役割

en: Filter
ja: フィルター

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: All types
ja: すべてのタイプ

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: Entity ID
ja: エンティティID
