Personal Access Restriction (3.0.9) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Node
ne: नोड

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: About
ne: बारेमा
