Personal Access Restriction (3.0.9) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Action
jv: Aksi

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: About
jv: Ngenani

en: Entity ID
jv: ID Entiti
