Personal Access Restriction (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Action
hr: Akcija

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
