Personal Access Restriction (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Action
hu: Művelet

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Node
hu: Tartalom

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: All roles
hu: Minden szerepkör

en: Filter options
hu: A szűrők beállításai

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: All types
hu: Minden típus

en: About
hu: Leírás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: User IDs
hu: Felhasználó azonosítók

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója
