Personal Access Restriction (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: About
my: အကြောင်း
