Personal Access Restriction (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Page not found
pa: ਸਫਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ
