Personal Access Restriction (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Action
sq: Veprimi

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Node
sq: Nyjë

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: About
sq: Informacione
