Personal Access Restriction (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: About
ug: ھەققىدە
