Parade (8.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Image
ast: Imaxe

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Anchor
ast: Anclax

en: Menu
ast: Menú

en: Text
ast: Testu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Not published
ast: Ensin espublizar

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
