Parade (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Anchor
be: Якар

en: Menu
be: Меню

en: Text
be: Тэкст

en: Header
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Authored on
be: Дата:

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Form
be: Форма

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Poll
be: Апытанне

en: Text box
be: Тэкставае поле

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: View mode
be: Лад выгляду
