Parade (8.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Preview
is: Undansýning

en: Save
is: Goym

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Tekstur

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Custom
is: Sergjørt

en: Published
is: Útgivið

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Color scheme
is: Litaval

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Poll
is: Atkvøðugreiðsla
