Parade (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Anchor
gl: Áncora

en: Menu
gl: Menú

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Authored on
gl: Creado en

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Not published
gl: Non publicado

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Form
gl: Formulario

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Poll
gl: Enquisa

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar
