Parade (8.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Minimum height
gu: ઓછામાં ઓછી ઊંચાઈ

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
