Parade (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Poll
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
