Parade (8.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ
