Parade (8.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Poll
ne: मत

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
