Parade (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Image
ru: Изображение

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Background
ru: Фон

en: Form ID
ru: ID формы

en: Anchor
ru: Якорь

en: Menu
ru: Меню

en: Text
ru: Текст

en: Layout
ru: Макет

en: Off
ru: Выкл

en: Header
ru: Шапка

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored by
ru: Автор

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Authored on
ru: Создан в

en: Minimum height
ru: Минимальная высота

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Simple
ru: Простой

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Form
ru: Форма

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Cover
ru: Обложка

en: Locations
ru: Места

en: Poll
ru: Опрос

en: Boxes
ru: Боксы

en: Confirmation message
ru: Сообщение о подтверждении

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Add menu link
ru: Добавить ссылку меню

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено

en: Poll ID
ru: ID опроса
