Parade (8.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Background
ca: Fons

en: Anchor
ca: Àncora

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: Not found
ca: No trobat

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Not published
ca: No publicat

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Source field
ca: Camp original

en: Form
ca: Formulari

en: Sections
ca: Seccions

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Button text
ca: Text del botó

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Poll
ca: Enquesta

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Text box
ca: Caixa de text

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Highlighted
ca: Destacat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Add menu link
ca: Afegeix un enllaç de menú

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat
