Parade (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Not published
cs: Skryto

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Form
cs: Formulář

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Poll
cs: Anketa

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Text box
cs: Textové okno

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Add menu link
cs: Přidat odkaz menu

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
