Parade (8.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: px
mn: пиксел

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Poll
mn: Санал хураалт
