Parade (8.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Color scheme
mr: रंग संगती

en: Bundle
mr: बंडल

en: Poll
mr: कौल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
