Parade (8.x-2.0-beta2) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
