Parade (8.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
