Parade (8.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: Header
af: Hoof

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Poll
af: Stembus
