Parade (8.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Header
am: ራስጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
