Parade (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Anchor
az: Lövbər

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Link text
az: Link mətni

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Form
az: Forma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Status message
az: Status mesajı
