Parade (8.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Poll
bo: འདེམས་བསྐོ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
