Parade (8.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Image
cy: Delwedd

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Menu
cy: Dewislen

en: Text
cy: Testun

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Header
cy: Pennawd

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi

en: Color scheme
cy: Cynllun lliw

en: Poll
cy: Pleidlais

en: Status message
cy: Neges statws
