Parade (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Background
et: Taust

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Anchor
et: Ankur

en: Menu
et: Menüü

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Simple
et: Lihtne

en: Form
et: Vorm

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Poll
et: Küsitlus

en: Highlighted
et: Eristatud

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Add menu link
et: Lisa menüülink

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud
