Parade (8.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
