Parade (8.x-2.0-beta2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
