Parade (8.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Image
ro: Imagine

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Background
ro: Fundal

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Anchor
ro: Ancoră

en: Menu
ro: Meniu

en: Layout
ro: Prezentare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Off
ro: Oprit

en: Header
ro: Cap

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Authored by
ro: Autor

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Minimum height
ro: Înălțime minimă

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Form
ro: Formular

en: Classes
ro: Clase

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet

en: Poll
ro: Sondaj

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Add menu link
ro: Adăugare legătură în meniu

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă
