Paragon (8.x-1.0-alpha13) - en to my translation catalogue (75 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: First
my: ပထမ

en: Second
my: ဒုတိယ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: People
my: လူများ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Who's new
my: အသင်း၀င်သစ်များ

en: Who's online
my: ရောက်ရှိနေသူများ

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ

en: No front page content has been created yet.
my: ရှေ့စာမျက်နှာတွင် ပြသရန်အတွက် မည်သည့် အကြောင်းအရာမျှ မရှိသေးပါ။

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
