Paragon (8.x-1.0-alpha16) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Administrator
br: Melestrer

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
