Paragon (8.x-1.0-alpha18) - en to ku translation catalogue (101 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Moderated content
ku: ناوەڕۆکی چاودێریکراو

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Role
ku: ڕۆل

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Who's new
ku: کێ نوێیە

en: Who's online
ku: کێ لەسەر هێڵە

en: Monthly archive
ku: ئەرشیڤی مانگانە

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان

en: No front page content has been created yet.
ku: پەڕەی سەرەتا هێشتا درووست نەکراوە.

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
