Paragon (8.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone Number
ga: Fón

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
