Paragon (8.x-1.0-alpha22) - en to eu translation catalogue (134 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Moderated content
eu: Neurridun edukina

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: True
eu: Egiazkoa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: Role
eu: Rol

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: English
eu: Ingelesa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Used in
eu: Erabilita

en: Permission
eu: Baimena

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Grid
eu: Sareta

en: Global
eu: Globala

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: No front page content has been created yet.
eu: Ez da oraindik azaleko edukirik sortu.

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Public Files Directory
eu: Fitxategi publikoen direktorioa

en: Private Files Directory
eu: Fitxategi pribatuen direktorioa

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa

en: A list of new users
eu: Erabiltzaile berrien zerrenda
