Paragon (8.x-1.0-alpha24) - en to lv translation catalogue (202 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: Path
lv: Ceļš

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Severity
lv: Smagums

en: Count
lv: Skaits

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Widget
lv: Logrīks

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Role
lv: Loma

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: English
lv: Angļu

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Glossary
lv: Apraksts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Upload File
lv: Augšupielādēt failu

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Global
lv: Globāls

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Image Type
lv: Attēla tips

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Select file
lv: Izvēlieties failu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Video file
lv: Video fails

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Publish on
lv: Publicēt

en: Unpublish on
lv: Atpublicēt

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
