Paragon (8.x-1.0-alpha27) - en to ht translation catalogue (60 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Icon
ht: Ikon

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Block type
ht: Tip blòk

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Save content
ht: Anrejistre kontni

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Changed date
ht: Chanje dat

en: Asc
ht: Mont

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: File usage
ht: Itilizasyon fichye

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Block the selected user(s)
ht: Bloke itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Cancel the selected user account(s)
ht: Anile itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Unblock the selected user(s)
ht: Debloke itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
